Cribspot® - automaty vendingowe

specjaliści w doborze i nowoczesnej dystrybucji środków bhp

Usługi Cribspot® to nowoczesne spojrzenie na proces dystrybucji, zarówno na terenie Fabryki, jak i w retailingu. To największa sieć urządzeń w Polsce. W jej ramach działa już ponad 500 automatów w Polsce i za granicą. To najbardziej dopracowane metody optymalizacji dystrybucji, nowoczesne raporty oraz 100% dostępność umówionych produktów.

Usługa Cribspot® pozwala na całkowitą kontrolę i uporządkowanie dystrybucji artykułów. Osiągany jest cel, który przyświeca każdej optymalizacji: bezpośrednio na wymierne spadki zużycia, a co za tym idzie przynosi wymierne oszczędności.

Usługa opiera się na udostępnieniu maszyn vendingowych, ich obsłudze i dystrybucji artykułów w połączeniu z wyspecjalizowanym systemem informatycznym.

Umów się na audyt
Dlaczego my?
Funkcja szaf vendingowych

Podstawową funkcją szaf vendingowych  jest wydawanie produktów. Wygoda obsługi jest zapewniona przyjaznym oprogramowaniem, które pozwala jednocześnie na przydzielanie poszczególnym osobom dostępu tylko do wybranych produktów oraz nakładanie na pobory ograniczeń ilościowych. Jedną z wielu zaleta automatyzacji wydań produktów, jest możliwość szczegółowego ewidencjonowania poborów.

System analiz danych Cribspot® BI

System analiz danych Cribspot® BI, to odpowiedź na analityczne potrzeby pracowników Działów Zakupu w nowoczesnych firmach. System służy analizowaniu zużycia produktów BHP w przedsiębiorstwach. Oprogramowanie pozwala na bardzo szerokie metody  generowania raportów.

Połączenie historii wszystkich wydań w zakładzie z bardzo szczegółowymi danymi dotyczącymi firmy: lista wydziałów, stanowisk, gniazd czy MPK to tylko początek możliwości oprogramowania! Kompatybilność systemu z programem Microsoft Excel zadowoli analityków każdego szczeblu.

System analiz

Dlaczego warto nam zaufać?

Dostępność 24/7

Automatyczny dostęp
do produktów 24/7

Raporty i analizy

Dostęp do raportów
i systemu analiz BI

Bazy pracowników

Zmiany i nadzorowanie
baz pracowników

Pomoc 24/7

24/7 Pomoc i wsparcie dla
pracowników

Opieka techniczna i serwisowanie

Opieka techniczna
i serwisowanie

Szkolenia

Systematyczne szkolenia
w fabryce

Zasięg działania

zasięg działania

Obsługujemy fabryki w całej Polsce.
Dostarczamy w Europie!

Baza produktowa

Baza produktowa

Pozycja lidera pozwala na budowę
najlepszej bazy produktowej.

Innowacje

Innowacje

To my wprowadzamy najwięcej nowości na rynku BHP!

Lider usług BHP

lider integracji nowoczesnych usług bhp

Znajdujemy rozwiązania, które zapewniają:

  • Bezpieczeństwo
  • oszczędności
  • Najwyższy komfort pracy

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278