Nasze referencje

Poznaj opinie naszych partnerów

Marel Plus Sp. Z O. O. SP. K.

Firma Marel Plus informuje, że współpracuje z Cribspot® International Sp. z o.o w zakresie kompleksowych usług vendingowych.

Wdrożone maszyny vendingowe wyposażone w nowoczesne oprogramowanie pozwalają na uzyskanie wymiernych oszczędności, umożliwiając jednocześnie kontrolę nad dystrybucją i zużyciem wykorzystywanych materiałów. Pracownicy chwalą przede wszystkim prostotę i intuicyjność ich obsługi.

Współpraca z firmą Cribspot® International na każdym jej etapie przebiega bez zarzutu i z zapewnieniem pełnego wsparcia, dlatego polecamy ją jako solidnego i profesjonalnego Partnera Biznesowego, który rzetelnie wywiązuje się z zadań w ramach zawartej umowy.

Kierownik Regionu

Jarosław Łuczkiewicz

AB Partners

Firma Cribspot® International Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Nowym Dworze 53, 55-100 Trzebnica jest naszym partnerem biznesowym w zakresie nowoczesnych rozwiązań vendingowych pozwalających na optymalizację kosztów w obszarze używanych w firmie materiałów.

Wdrożona przez nas kompleksowa usługa Cribspot® umożliwia nam spersonalizowanie dostępu do materiałów dla każdego pracownika z osobna oraz dostarcza cennych informacji o ilości i rodzaju zużywanego asortymentu. Dzięki temu możemy w sposób zautomatyzowany realizować proces dystrybucji materiałów, zapewniając ciągłość ich dostępności.

Usługa Cribspot® wspierana jest przez profesjonale zaplecze specjalistów, którzy w sposób elastyczny są w stanie dopasować usługę do bieżących potrzeb firmy. Z kolei możliwość wspólnego zaprojektowania układu szuflad w maszynie vendingowej oraz ich ewentualna modyfikacja pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału wdrożonej usługi.

Biorąc pod uwagę powyższe korzyści, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Cribspot® International Sp. z o.o. jako nowoczesnego, solidnego i wiarygodnego Partnera Biznesowego, który zapewnia profesjonalną, kompleksową usługę vendingową z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki danej firmy.

Prezes firmy

Aneta Budzińska

Collins Aerospace

Potwierdzam, że współpraca podjęta z firmą Cribspot® International w zakresie optymalizacji systemu dystrybucji narzędzi przyczyniła się do obniżenia kosztów oraz usprawniła proces ciągłości zamówień.

Dobór i konfiguracja nowoczesnych maszyn vendingowych została poprzedzona kompleksowym audytem, dzięki czemu zainstalowane narzędzia dystrybucji spełniają nasze oczekiwania.

Firma Cribspot® International charakteryzuje się elastycznym podejściem do Klienta oraz fachowym doradztwem, dlatego z pełnym przekonaniem rekomenduję ją jako rzetelnego Partnera Biznesowego, który stawia na profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy.

MRO Supervisor, Actuation

Oskar Brzezicki

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SUPON Silesia Sp. Z O. O.

Jako Przedsiębiorstwo Handlowo - Ustugowe SUPON Silesia Sp. Z o. o. potwierdzam, że współpracujemy z firmą Cribspot® International w zakresie wynajmu systemu automatów vendingowych.

Proponowane rozwiązania dedykowane przemysłowi skutecznie ograniczają ilości zużywanego asortymentu, zwiększając jednocześnie jego dostępność oraz ciągłość dostaw.

Usługi określone w umowie realizowane są w sposób terminowy i rzetelny. Serwis i support szybko i profesjonalnie reaguje na bieżące zgłoszenia.

Polecamy usługi firmy Cribspot wszystkim, którzy cenią sobie solidne i wiarygodne partnerstwo biznesowe.

Dyrektor Handlowy

Małgorzata Otrzonsek

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278