Regały windowy Jumper

Zoptymalizuj przestrzeń i czas dzięki wieży magazynowej jumper

Potężna i szybka wieża JUMPER jest idealnym rozwiązaniem do automatyzacji składowania ciężkich części i elementów o niejednorodnej objętości.

Przestrzeń składowania

Zoptymalizowanie przestrzeni składowania aż do 91%

Ryzyko

Obniżenie ryzyka zdarzeń wypadkowych

Zabezpieczenie

Zabezpieczenie produktów i ograniczenie błędów pobierania

Zarządzanie zapasami

Uproszczenie zarządzania zapasami

Wydajność

wzrost wydajności

Umów się na audyt
Regały windowe Jumper Regały windowe Titan
Regały karuzelowe

Ergonomia, bezpieczeństwo, optymalizacja

Wewnątrz konstrukcji do składowania, która jest w stanie pomieścić 60 ton, kosz roboczy przemieszcza się w pionie między dwoma blokami składowania i otwiera szuflady, aby ustawić je na poziomie stanowiska kontrolnego zaprojektowanego w taki sposób, aby zapobiegać wszelkiemu ryzyku MSD (schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego).

Atuty techniczne

Sprzęgło

Sprzęgło zębate

Wieża Jumper jest wyposażona w podwójne sprzęgło zębate, które umożliwia przesuwanie kosza roboczego. Brak problemu z poluzowywaniem się, jak w przypadku technologii opierających się na łańcuchach, linach lub pasach, który wiąże się z niemałymi kosztami dodatkowymi i stratami operacyjnymi wskutek niedostępności maszyny w czasie okresowych konserwacji i wymiany części. Ta technologia zapobiega także wszelkim przypadkowym pęknięciom, które mogą się zdarzać w innych systemach napędowych (łańcuchy, pasy, liny itp.). Tego rodzaju sprzęgło zabezpiecza także przed niestabilnością półek.

Napęd

Podwójny napęd kosza roboczego

Kosz jest wyposażony w podwójny napęd w przypadku ładunku użytkowego 500 kg albo w pojedynczy w przypadku 300 kg; w obydwu wersjach opiera się na sprzęgle zębatym. Podwójny napęd umożliwia poruszanie się kosza w górę i w dół ze zmienną prędkością dzięki falownikom. Szuflady są także wyciągane za pomocą dwóch innych silników wyposażonych w falowniki. Nie zdarzają się zatem szarpnięcia szuflad, więc składowane artykuły są chronione. Napędy zapewniają najkrótszy czas cyklu.

Konstrukcja

Konstrukcja wieży

Konstrukcja składa się ze słupów, które przejmują regały z półkami i mogą unieść ciężar całkowity 60 ton. Wszystkie elementy tej konstrukcji są pomalowane farbą epoksydową wypalaną w piecu, która zapewnia doskonałą trwałość i wysokiej klasy wykończenie.

Szuflady

Szuflady o konstrukcji mechanicznej spawanej

Szuflady zapewniają doskonałość sztywność dzięki wzmocnionym poprzecznicom o długości 110 cm - w ten sposób wyeliminowano problem uginania się szuflad. Zostały zaprojektowane na obciążenie użytkowe 500 kg, rozłożone nierównomiernie. Nie ma zatem konieczności rozkładania obciążania w szufladach.

Prowadnice

Prowadnice szuflad z PE-HD (polietylenu wysokiej gęstości)

Prowadnice, które znajdują się pod szufladami, ułatwiają wyładunek i eliminują wszelkie ryzyko pozostałości żelaznych wewnątrz wieży.

Żywica

Wysokiej jakości żywica epoksydowa

Szczególną uwagę zwrócono na wykończenie i estetykę wieży dźwigowej. Wnęka dostępowa dostępna jest w wersji expoxy lub ze stali nierdzewnej, panele wykończeniowe są w strukturze epoksydowej i dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna

Cała instalacja elektryczna jest dostarczana w standardzie przemysłowym. Silniki, falowniki i karty elektroniczne - wszystkie te komponenty mają prostą budowę i są produktami branżowymi (łatwość konserwacji i obsługi). Automatyka to programowlany VIPA, kompatybilny z urządzeniami marki Siemens.

Klawaitura

Klawiatura do sterowania

Wieża Jumper jest wyposażona w klawiaturę dotykową LCD do sterowania wieżą. Klawiatura zapewnia doskonałą czytelność i umożliwia przywoływanie szuflad, parametryzację, zarządzanie wskaźnikami i wszystkimi konfiguracjami maszyny. Istnieje możliwość zablokowania klawiatury za pomocą kodu dostępu, co pozwala na zabezpieczenie dostępu do wieży lub niektórych szuflad.

Fotokomórki

Fotokomórki

Jak wszystkie rozwiązania do składowania ELECTROCLASS, wieża pionowa Jumper jest wyposażona w zabezpieczenia o najwyższej skuteczności. Kurtyny świetlne klasy 4 zostały uzupełnione o zabezpieczenie mechaniczne, które jest w stanie wykryć przeciążenie na stanowisku pracy.

Serwis

Dostęp serwisowy

Cała część automatyczna i elektryczna znajduje się pod stanowiskiem pracy. Zębatka oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa serwisantom wchodzącym do maszyny.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

Całkowita opłata (t)

Ładunek (kg)

Wysokość (m)

Zewnętrzne szerokości (mm)

Głębokie przydatne szuflady (mm)

Zewnętrzne głębokości (mm)

Połączenie z komputerem

Jumper 300

60

Od 300 do 360

Od 3,5 do 11,5

ZS + 461

635 / 825

3 x głębokość.szuflada + 428

Tak

Jumper 500

60

Od 500 do 560

Od 3,5 do 11,5

ZS + 461

635 / 825

3 x głębokość.szuflada + 428

Tak

Regał karuzelowe

Dlaczego Cribspot®?

Bezawaryjność

bezawaryjność

Kilkaset zarządzanych automatów vendingowych pozwala na określenie awaryjności urządzeń - wybieramy najsolidniejsze.

Wsparcie

wsparcie

Wszystkie nasze automaty vendingowe objęte są całodobowym wsparciem telefonicznym.

Serwis

Szybki serwis

Zgłoszenia serwisowe są poddawane natychmiastowej analizie. W ciągu kilku godzin reagujemy!

Elastyczność

Elastyczność

Udostępniamy automaty vendingowe w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, jednak zawsze gotowi jesteśmy do jej zmiany.

Wydajność

Wydajność

Używamy automatów wyposażonych w komputery PC, które oferują najlepszą wydajność i komfort obsługi interfejsu.

Automat

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278