poznaj nasze realizacje

i przekonaj się o naszych rezultatach

Uznany na całym świecie producent w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji wymienników ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu

Napotkany problem:

Klient miał problem z dystrybucją produktów BHP. Głównym powodem problemu było niewłaściwe funkcjonowanie dotychczasowego automatu oraz jego niska sprawność. Poprzedni automat był wyposażony w fizyczne przyciski, które często nie działały. Automat był wadliwie skonfigurowany, przez co brakowało wielu artykułów BHP dla użytkowników. Dodatkowo występował problem z komunikacją osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie tego automatu, ponieważ nie było opcji serwisu/supportu.

Nasze rozwiązanie problemu:

Na początku poznaliśmy potrzeby Klienta wraz z problemami, jakimi się mierzył. Ustaliliśmy naszą wizję współpracy oraz usługi, które zautomatyzują wydawanie ŚOI. Wdrożyliśmy maszyny w dwóch lokalizacjach w czasie 10 tyg.

Wdrożyliśmy 3 maszyny vendingowe i zapewniliśmy użytkownikom pełną kontrolę nad nimi. Zapewniliśmy Klientowi automatyczne raporty o stanie oraz o zużyciu artykułów w automatach. Zaimplementowaliśmy również usługę pakowania automatów, dzięki czemu Klient nie wykonuje już tej czynności.

Dzięki rozwiązaniom cribspot®

Wprowadziliśmy łącznie 3 maszyny, dzięki czemu każdy użytkownik ma ciągły dostęp do artykułów BHP. Dzięki pracy automatów przez 24 godziny na dobę oraz poprzez wdrożenie artykułów BHP premium osiągnęliśmy wspólnie z Klientem oszczędność zużycia artykułów o około 35%. Zainstalowaliśmy również automaty typu wrzutnia, co dodatkowo pozwala Klientowi zwracać zużyte artykuły, które docelowo trafią do czyszczenia oraz do ponownej eksploatacji. Dodatkowo przyczyni się do zwiększenia dbałości o środowisko.

Każdy użytkownik ma teraz stały dostęp do artykułów BHP - 24 godziny na dobę, dzięki czemu w bezpieczny sposób może rozpocząć swoje obowiązki. Kierownictwo ma pełną kontrolę nad wydawanymi artykułami oraz usługę, która polega na stałym cyklicznym uzupełnianiu automatu, tak aby każdego dnia zapewnić niezbędne artykuły do pracy.

Zastosowanie produkty:

Cribspot - szafy vendingowe

2 maszyny o wielkości 1620 skrytek

Automat skrytkowy

maszyna o ilości 810 skrytek

Automat wrzutnnia

wrzutnie do zwrotów rękawic

Automaty vendingowe
Automaty vendingowe

Producent Sprzętu Gospodarstwa Domowego Wrocław

Napotkany problem:

Klient szukał rozwiązania polegającego na stałej dystrybucji narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy, które w pełnej kontroli da użytkownikom możliwość pobierania i zwracania narzędzi z maszyny 24 godziny na dobę.

Nasze rozwiązanie problemu:

Proces rozwiązania problemu firmy z Wrocławia polegał na zapoznaniu się z narzędziami, które Klient potrzebował dystrybuować, dopasowaniu odpowiedniego automatu, tak aby zużycie ustalone przez Klienta było adekwatne do wielkości maszyny. Ważne było również, żeby między cyklami pakowania nie zabrakło narzędzi w automacie. Na etapie analizowania narzędzi określiliśmy Klientowi rozwiązanie dotyczące komfortowego pobierania narzędzi oraz wsparcia supportu, do którego każdy użytkownik może się zgłosić w sprawie funkcjonowania automatu.

Wdrożyliśmy maszynę oraz zapewniliśmy dostęp do niej 24 godziny na dobę. Automat został zainstalowany w ciągu komunikacyjnym, co wpłynęło pozytywnie na skrócenie czasu pobierania narzędzi. W maszynie zostały zainstalowane pianki uszczelniające, dzięki czemu użytkownik może w łatwiejszy sposób pobrać drobne narzędzia.

Dzięki rozwiązaniom cribspot®

Określona liczba pracowników otrzymała dostęp do narzędzi przez całą dobę. Usprawniony został system estymacji stanów magazynowych, dzięki czemu Klient jest w stanie na bieżąco je kontrolować. Ograniczona została również liczba narzędzi w obiegu.

Zastosowanie produkty:

Automat bębnowy

automat typu 700 o pojemności 700 skrytek

Automat skrytkowy

usługa umożliwiająca pobieranie i zwrot narzędzi

Lider w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego

Napotkany problem:

Klient zgłosił się do nas w temacie rozwiązania dotyczącego przechowywania kluczy do wózków widłowych, wszelakich elektronarzędzi z możliwością ładowania, oraz zwrotu danego produktu. Głównym problemem, który występował u Klienta, był brak identyfikacji pobranych rzeczy oraz kontrola czy dany produkt został zwrócony, ewentualnie kto go posiada w danym momencie.

Nasze rozwiązanie problemu:

Na początku określiliśmy problem Klienta, zapoznaliśmy się z listą użytkowników oraz listą narzędzi, które muszą znaleźć się w automacie, po czym wykonaliśmy pomiary wszystkich narzędzi w celu określenia odpowiednich wymiarów skrytek. Następnie nadszedł czas na przedstawienie i wybranie odpowiednich funkcji, które pomogą Klientowi zarządzać automatem oraz umożliwią mu pełną kontrolę nad artykułami.

Realizacja polegała na przygotowaniu dla Klienta maszyny „skrojonej pod wymiar” oraz określoną ilość skrytek. Automat został zaprogramowany pod określonych użytkowników, którzy mają dostęp do pobrania oraz zwrócenia narzędzi. Ponadto na prośbę Klienta zastosowaliśmy funkcje informacyjne o statusie narzędzi oraz automatyczne raporty o pobranych rzeczach.

Dzięki rozwiązaniom cribspot®

Każdy użytkownik, który otrzymał dostęp do maszyny, ma możliwość łatwego pobrania danego artykułu. Dodatkowo, elektronarzędzia, które zostały umieszczone w schowku, mają możliwość ładowania baterii poprzez zainstalowane gniazdo elektryczne. Pracownik rozpoczynający pracę, ma pełni funkcjonalne narzędzia, co pozwala na ciągłość pracy. Dodatkowe funkcje pozwalają na określenie użytkownika, będącego obecnie w posiadaniu danego pobranego narzędzia. Uruchomione zostały również alerty informujące użytkownika o obowiązku zwrócenia narzędzia.

Zastosowanie produkty:

Automat skrytkowy

Automat typu Lockerbox, skonfigurowany pod Klienta

Usługa optymalizacji za pomocą automatu vendingowego

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278