Blog

Co wyróżnia Cribspot® na rynku maszyn vendingowych?

29.12.2023

Szukasz maszyn vendingowych dla swojej firmy, aby wygodnie dystrybuować artykuły wśród pracowników (np. ŚOI) i przechowywać różnorodne przedmioty? A może chcesz, by automat pełnił funkcję szatni dla pracowników lub klientów? To strzał w dziesiątkę, bo vending to sposób na oszczędność pieniędzy, czasu pracy i miejsca magazynowego.

Nasi klienci notują znaczny spadek zużycia artykułów (nawet o 30–50%), a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo pracy w zakładzie. Mają też dostęp do rozbudowanych statystyk. Jak wybrać dostawcę automatów wydających? Sprawdź, co zyskasz dzięki współpracy z Cribspot®!

6 najważniejszych zalet współpracy z Cribspot®

Wybór odpowiedniej maszyny vendingowej to ważna decyzja. Może ona na zawsze odmienić oblicze Twojej firmy. Nic dziwnego, jeśli zastanawiasz się, którego partnera wybrać. Usługom Cribspot® zaufało już 400 różnych zakładów – właśnie tyle aktualnie korzysta z naszych maszyn wydających. Jakie są najważniejsze korzyści ze współpracy?

1. Masz dostęp do różnorodnych automatów wydających

Automat bębnowy, skrytkowy czy szufladowy? A może wrzutnia lub system pionowego przechowywania (wysoki regał)? Wybór należy do Ciebie! W Cribspot® masz dostęp do wielu rozwiązań o różnych mechanizmach działania i wymiarach. Nasz konsultant zawsze przedstawi Ci wszystkie możliwości na podstawie takich czynników jak:

  • rodzaj zakładu pracy;
  • dostępna przestrzeń;
  • przeznaczenie automatu;
  • dystrybuowane i magazynowane artykuły;
  • indywidualne problemy firmy.

Automaty vendingowe można również łączyć, by tworzyć wygodne i funkcjonalne segmenty (np. automat skrytkowy i wrzutnia na zwroty).

Dobierasz automat dopasowany do indywidualnych potrzeb

2. Dobierasz automat dopasowany do indywidualnych potrzeb

W Cribspot® wybierasz nie tylko rodzaj automatu. Możesz zindywidualizować także inne cechy maszyny. Wśród nich znajdziesz np. wymiary i liczbę komór oraz mechanizm otwierania (np. na PIN, kartę magnetyczną lub kod QR). Masz również dostęp do dodatkowego wyposażenia, np. gniazd elektrycznych, które na bieżąco ładują sprzęty.

Dzięki temu rozwiązanie zawsze jest elastyczne i dobrane do konkretnych wymagań. Indywidualna konfiguracja komór i rozkład skrytek czy szuflad to również najlepszy sposób na optymalizację przestrzeni – wówczas każdy artykuł ma swoje miejsce.

Zastanawiasz się, za co klienci cenią Cribspot®? Przeczytaj artykuł: Dlaczego warto zastosować automaty vendingowe? Sprawdź, jak maszyny pomogły naszym klientom.

3. Masz dostęp do wsparcia 24/7 oraz szybkiego serwisu

Automaty wydające Cribspot® są samoobsługowe i działają przez całą dobę. W razie pytań i wątpliwości pracownik lub klient może w dowolnym momencie skontaktować się ze wsparciem technicznym Cribspot®. Telefon działa 24/7, co zapewnia pomoc nawet na nocnych zmianach.

Dodatkowo w ciągu kilku godzin serwis reaguje na wszystkie zgłoszenia. Dzięki temu ewentualne problemy są rozwiązywane na bieżąco, by zapewniać ciągłość pracy. Obsługą maszyn vendingowych zajmuje się ponad 100 specjalistów Cribspot®!

4. Współpracujesz z doświadczonym partnerem biznesowym

Cribspot® ma na swoim koncie ponad 500 różnorodnych realizacji, np. w fabrykach, na magazynach czy dla branży retail. Dzięki temu nasi konsultanci dopasują rozwiązanie do specyficznych potrzeb Twojego biznesu – na podstawie wcześniejszych doświadczeń oraz dokładnych wytycznych firmy. Zyskujesz również pewność doskonałej obsługi klienta.

5. Otrzymujesz wgląd do rozbudowanych statystyk

Wszystkie nasze maszyny vendingowe wykorzystują nowoczesne oprogramowanie informatyczne. System Cribspot® BI (Business Intelligence) zapewnia dostęp do automatu w czasie rzeczywistym, do dokładnych statystyk oraz alertów. Można go również indywidualnie dopasować, np. pod kątem wyglądu i funkcjonalności.

Dla bezpieczeństwa dostęp do danych uzyskują jedynie konkretni pracownicy po nadaniu uprawnień. Oprócz tego pulpity i raporty są dopasowane do identyfikacji wizualnej marki, a wszelkie raporty możesz generować automatycznie i udostępniać w wybrany sposób.

Dzięki temu masz dostęp do zaawansowanych statystyk, które obejmują m.in. dokładny termin poboru przez konkretnego pracownika czy aktualną liczbę artykułów w maszynie. Uzyskujesz też interaktywne wykresy oraz wiele innych możliwości. To wygodny sposób na pełną kontrolę nad pracą maszyn oraz zużyciem artykułów.

Cribspot BI - zrzut ekranu

(Przykładowy fragment raportu z demonstracyjnej wersji Cribspot BI)

6. Zapewniasz pracownikom regularne szkolenia

Cribspot® zapewnia regularne szkolenia z obsługi automatów wydających. Zyskujesz więc pewność, że każdy pracownik dokładnie zapozna się z maszyną i poprawnie ją obsłuży. Oszczędzasz też czas na samodzielnej organizacji kursów.

Sama obsługa automatów wydających jest ponadto bardzo prosta i intuicyjna – z naszym rozwiązaniem poradzą sobie wszyscy pracownicy lub klienci.

Umów się na audyt z konsultantem Cribspot® i dobierz elastyczne rozwiązanie

Zastanawiasz się, jak dobrać maszynę wydającą do potrzeb swojej firmy? Porozmawiaj z konsultantem Cribspot® – podczas audytu zbada on wszystkie potrzeby organizacji, a później pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązanie.

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278