Vending dla branży retail - handel detaliczny

Rozwiązania na miarę potrzeb zmieniającego się rynku

Nieustannie zmieniające się zachowania konsumenckie – szczególnie po epidemii COVID-19 – zmusiły branże działające w obszarze handlu detalicznego do szukania nowych rozwiązań, gwarantujących ciągłość i rozwój prowadzonych biznesów.

Nasza kompleksowa usługa CRIBSPOT® jest odpowiedzią na potrzeby w tym zakresie. Zapewniamy innowacyjność, intuicyjną obsługę, pełną automatyzację procesów wydawania bądź zwracania produktów oraz maksymalną optymalizację wydajności Twojego biznesu i procesów logistycznych. Całość usługi wspierają nowoczesne automaty vendingowe.

Czym jest Cribspot®?

Usługa CRIBSPOT® to coś znacznie więcej niż jedynie automat wydający czy odbierający. To przede wszystkim dostęp do specjalistów, którzy pomogą Ci precyzyjnie dopasować funkcjonalność maszyny vendingowej do specyfiki Twojego biznesu, konfigurując odpowiedni układ modułów i szuflad. To również zaplecze specjalistów IT, którzy zaprogramują maszynę zgodnie z Twoimi wymaganiami, integrując ją z posiadanymi przez Ciebie systemami. Do tego przełożą funkcjonalność użytkowania na prosty, intuicyjny i spersonalizowany pod Twoją markę system obsługi automatu. Wszystko to zamknięte jest w dużym, nowoczesnym i dotykowym ekranie.

Nasza firma vendingowa zapewnia serwis maszyn w ramach kompleksowej usługi CRIBSPOT®. Odbywa się on w systemie 24/7.

Umów się na audyt
Retail
Funkcjonalności automatów

Funkcjonalność zawsze i wszędzie

Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie rozwiązań vendingowych z uwagi na całodobową dostępność czy zachowanie płynności biznesu mimo nałożonych ograniczeń związanych z prowadzeniem działalności w niedziele i święta. Automat umożliwia np. odebranie Klientowi produktu po godzinach pracy Twojej firmy.

Maszyny vendingowe doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Mogą to być np. centra fitness, baseny, hotele, apart-hotele, uczęszczane centra miast, deptaki i inne ciągi komunikacyjne, galerie handlowe, lotniska czy dworce. Każde z tych miejsc odwiedzają Wasi potencjalni klienci.

Funkcjonalności automatów

Daj swoim klientom więcej, niż oczekują

Nic tak nie ucieszy twojego Klienta, jak troska o Jego wygodę i wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Nasze automaty vendingowe pozwalają to zrealizować.

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sieci apartamentów pod wynajem. Doba hotelowa rozpoczyna się w nich o 15:00, ale Twój klient przylatuje na miejsce już wcześnie rano. Wystarczy, że wyślesz mu kod dostępu i adres swojej maszyny informując go, że w ramach wykupionego pobytu, może bezpłatnie przechować swój bagaż i cieszyć się przyjazdem już od wczesnego rana, nie martwiąc się o swój bagaż.

Retail
Funkcjonalności automatów

Inny przykład. Zima, na dworze srogi mróz. Idziesz do Galerii Handlowej. Wchodzisz do środka i jedyne o czym myślisz to o zdjęciu z siebie tej grubej, puchowej kurtki. Czy nie byłoby Ci miło, gdybyś  w ramach udostępnionej przez galerię aplikacji lojalnościowej, miał możliwość skorzystania z maszyny, która bezpiecznie i bezpłatnie przechowa Twoje rzeczy na czas zakupów?

Funkcjonalności automatów

CRIBSPOT® = vending bezgotówkowy

Usługa CRIBSPOT® różni się od tradycyjnych – znanych nam dobrze – maszyn vendingowych wydających napoje czy batony. Podstawową różnicą naszych rozwiązań jest system wydawania lub przyjmowania artykułów. Nasze maszyny nie posiadają terminala płatniczego czy przestarzałego i często wadliwego systemu gotówkowego.

Maszyny konfigurujemy tak, by posiadały integrację z systemami funkcjonującymi w Twojej firmie. Możemy też obsłużyć maszynę za pomocą m.in. kodu QR bądź PINu – wszystko możesz wygenerować pod konkretnego Klienta dając mu spersonalizowane możliwości dostępu do różnych schowków w automacie CRIBSPOT®.

Bezgotówkowy vending

co zyskujesz dzięki usłudze cribspot®?

Dostęp

Dostęp do produktów
24h na dobę

System analiz

Nowa elastyczna forma dotarcia
do produktu przez klienta

Realizacja zamówień

Zautomatyzowanie procesu
realizacji zamówień

Zwrot i reklamacja

Automatyczny proces zwrotu
oraz reklamacji produktu

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278