zalety maszyn vendingowych

dowiedz się dlaczego warto!

1. oszczędności

Dystrybucja środków ochrony indywidualnej przy wykorzystaniu maszyn vendingowych to oszczędność rzędu ok. 30%. Urządzenie pozwala zwiększyć korzyści dla klienta poprzez brak zamrażania środków finansowych – brak kosztów magazynowania Artykułów. Artykuły znajdujące się w maszynie na życzenie klienta są przez Nas monitorowane , odpowiednia konfiguracja maszyn, poparta Naszym doświadczeniem daje możliwość ciągłego doskonalenia ustawień maszyny - zwiększenia jej rentowności, skuteczności co przekłada się w oszczędzaniu w Państwa Firmie. Bieżąca kontrola kosztów to największa zaleta automatów vendingowych Cribspot®. Oszczędności sięgające nawet 30% możemy osiągnąć poprzez wprowadzone limity pobrań, określenie czasu w jakim użytkownik może pobrać artykuł czy personalizacja pobieranych artykułów.

obniżenie zużycia artykułów od 30 do 50%

zredukowanie strat materialnych

Oszczędność finansowa jak i czasu pracy

Oszczędności
Bezpieczeństwo

2. bezpieczeństwo

Firma Cribspot® zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy z klientem. Pierwszym krokiem jest dobór optymalnego urządzenia pod danego kontrahenta.  Dział sprzedaży oraz Support wskazują Ci  jakie urządzenie spełni w pełni twoje potrzeby.  Linie produkcyjną produkowanych maszyn oparto na wyprodukowanych samodzielnie maszynach, gdzie pracując na nich operatorzy doskonaląc przy tym proces a techniczny maszyny. Podzespoły Automatów stosowane są od liderów branży, gdzie zakup zamienników w przyszłości i w nagłym momencie nie powinien stanowić żadnego kłopotu w dowolnym kraju. Klient czuje gwarancje bezpieczeństwa również przy odbiorze urządzenia. Kadra szkoleniowa Cribspot® przekazuję wiedzę merytoryczną i praktyczną z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, funkcjonalności układu sterowania maszyny oraz podstawowych zasad obsługi urządzenia.

wsparcie w doborze urządzenia vendingowego

podzespoły pochodzące od liderów branży

wysoka stabilność systemów i niska awaryjność

3. Automatyzacja

Automaty Cribspot® to w pełni bezobsługowe urządzenie, którego celem jest dostarczenie klientom potrzebnego produktu. Nasze maszyny vendingowe mogą być dostosowane do wydawania rozmaitych rodzajów artykułów. Wdrożenie kilkuset automatów w ciągu ostatnich lat pozwoliło nam zebrać cenne doświadczenie i zapewnić sobie pozycję lidera w tym segmencie rynku. 

Automatyzacja procesów to przyszłość, można trzymać się kurczowo tradycyjnych rozwiązań i zostać w tyle za konkurencją lub dołączyć do ogólnoświatowego trendu zapewniające wysokie oszczędności.

integracja z systemami klienta

automatyczne zarządzanie zamówieniami

w pełni bezobsługowe automaty

Automatyzacja
Serwis

4. Serwis

Firma Cribspot® oferuję również serwis gwarancyjny, który można przedłużyć nawet do 5 lat. Świadczymy również serwis pogwarancyjny oraz zapewniamy stały dostęp do zużywających się podczas eksploatacji podzespołów maszyny. Cribspot® współpracuję z najlepszymi światowymi markami więc dostęp do podzespołów nie jest ograniczony i ogólnie dostępny na rynku. Bezpieczeństwo produkcji zapewnia zdalny jak i mobilny serwis – który jest często praktykowany podczas pierwszych kroków pracy z maszynami vendingowymi.

Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

bezpieczny dostęp do wszelkich podzespołów

całodobowe wsparcie telefoniczne

Umów się na audyt

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278