poznaj automaty vendingowe cribspot®

nasz katalog urządzeń

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient ma zupełnie inne oczekiwania — jako profesjonalna firma vendingowa odpowiadamy na jego potrzeby. Bez względu na to, jakiego automatu potrzebujesz, nasi specjaliści pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Zautomatyzuj procesy w swoim przedsiębiorstwie i zobacz, jak duże oszczędności możesz generować!

Automat bębnowy

automat bębnowy

do 1260 niezależnych i w pełni monitorowanych lokalizacji

Bęben dystrybutora może składać się z 5, 7 lub 13 poziomów. Na każdym poziomie, system ruchomych przegród pozwala na zmianę szerokości lokalizacji, co umożliwia składowanie artykułów o różnych gabarytach.

Rotujący bęben gwarantuje największą pojemność na niewielkiej powierzchni. Dają możliwość przechowywania w jednym module do 1260 unikalnych indeksów.

Automat skrytkowy

do 60 automatycznie otwieranych szafek na moduł

Moduł szafkowy składa się z 3 lub 5 kolumn szafek. Każda kolumna może zawierać od 1 do 12 szafek. Zamki elektryczne, w które wyposażone są drzwi, umożliwiają ich automatyczne otwarcie.

Rozwiązanie schowkowe służy do zarządzania towarami o dużych gabarytach, użytych narzędzi oraz opakowań zbiorczych.

Automat skrytkowy
Automat szufladowy

Automat szufladowy

do 1248 artykułów zabezpieczonych odrębnie

Połączenie zabezpieczonej szafy automatycznej i oprogramowania zarządzającego – to rozwiązanie problemów związanych z zarzadzaniem i dystrybucją narzędzi tnących (wiertła, płytki, rozwiertaki itp.) drobnego oprzyrządowania i narzędzi służących do kontroli/metrologii/wzorcowania.

AUTOMAT WRZUTNIA

estetyka w służbie Twojej organizacji

Automat „Wrzutnia” to nowoczesny i samoobsługowy automat umożliwiający ewidencję zwracanych produktów. Artykuły, które są zwracane podlegają utylizacji lub ponownemu wykorzystaniu chociaż by poprzez czyszczenie brudnej odzieży, rękawic.

Automat wrzutnia

Systemy pionowego składowania

Automat karuzelowy

Regały windowe titan

Zoptymalizuj przestrzeń i czas dzięki wieży magazynowej Titan

Potężna i szybka wieża TITAN jest idealnym rozwiązaniem do automatyzacji składowania ciężkich części i elementów o niejednorodnej objętości.

Regały karuzelowe Jumper

Zoptymalizuj przestrzeń i czas dzięki regałom karuzelowym Jumper

Regał obrotowy pionowy JUMPER to zautomatyzowany system, zaprojektowany do składowania i zabezpieczania drobnych artykułów, do których czas dostępu powinien być jak najkrótszy. Sposób działania regału JUMPER jest stosunkowo prosty: półki obracają się napędzane pojedynczym lub podwójnym silnikiem. Przekładnie zmiany częstotliwości umożliwiają płynne i progresywne przesuwanie się półek.

Automat windowy

Cribspot® - godna zaufania firma vendingowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że udostępnimy Ci automaty w najlepiej dopasowanej konfiguracji przegród, co zagwarantuje maksymalizację korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nasz szafy vendingowe są bezawaryjne — dzięki zastosowanym w nich technologiom nie musisz obawiać się o trwałość. Opracowaliśmy setki maszyn, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów — służymy całodobowym wsparciem telefonicznym. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doboru idealnego automatu dla Ciebie. Wybierając Cribspot®, stawiasz na firmę vendingową, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

Bądź na bieżąco

Nowości o automatach vendingowych

Cribspot - auomaty vendingowe

Cribspot® International Sp. z o.o.

marker lokalizacjiNowy Dwór 53, 55-100 Trzebnica, Polska

NIP: 9151812278